پاسخ پرسش های متداول درباره بنیان کارت

پاسخ پرسش های متداول کارت تخفیف دندانپزشکی

شما می توانید برخی پاسخ پرسش های متداول را درباره خرید بیمه دندانپزشکی بنیان کارت در ذیل ببینید:

پاسخ پرسش های متداول

عضویت در بنیان کارت

به دو صورت انفرادی و گروهی بشرح زیر امکان پذیر می باشد.

حالت ثبت نام انفرادی

علاقمندان به ثبت نام انفرادی با مراجعه به وب سایت باشگاه به نشانی www.bonyancard.com نسبت به تکمیل فرم درخواست عضویت بصورت آنلاین( اینترنتی) اقدام می نمایند

و پس از پرداخت حق عضویت سالیانه فرم عضویت از طریق پیامک به شماره همراهتان ارسال می شود پس از دریافت فرم عضویت خود از خدمات متنوع شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد که شامل کلیه موارد عمومی و تخصص دندانپزشکی می شود استفاده می نمایند.

فرم عضویت اعضای محترم تحت برند بنیان کارت بنام عضو صادر و به همراه اتعرفه ها و لیست مراکز طرف قرارداد کمتر از 12 ساعت از طریق پیامک ارسال و تحویل خواهد شد.

حالت ثبت نام گروهی

در حالت ثبت نام گروهی که بیشتر مربوط به شرکتها و موسسات است، مشخصات کارکنان مورد نظر در قالب فایل نرم افزاری (از واحد بازاریابی باشگاه دریافت شود) به همراه مکاتبه ای رسمی به باشگاه اعلام می شود تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد.

بدیهی است کارت های عضویت صادر شده جهت اعضای جدید تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی می گردد.

شرایط تهیه و استفاده از طرح بیمه دندانپزشکی بنیان کارت با مشارکت بیمه سرمد و کارآفرین

شما می توانید بصورت *انفرادی و خانوادگی* از طرحهای بیمه ای ذیل جهت کلیه خدمات دندانپزشکی (عصب کشی، ترمیم، جراحی، زیبایی، ایمپلنت و… تا سقف 500/000/000 ریال برای هر نفر استفاده نمایید:

*طرح های بیمه انفرادی و خانواده*
این بیمه دندانپزشکی در چهار طرح متنوع به شرح ذیل ارائه می شود:
طرح طرح انفرادی اول: با دریافت این طرح بیمه ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 15/000/000 تومان برای *هر نفر* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح انفرادی اول با  پوشش 50% هزینه های دندانپزشکی: 1میلیون و 630 هزار تومان

طرح طرح انفرادی دوم: با دریافت این طرح بیمه ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 30/000/000 تومان برای *هر نفر* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح خانواده دوم با  پوشش 50% هزینه های دندانپزشکی: 2میلیون و 830 هزار تومان

طرح خانواده اول: با دریافت این طرح بیمه ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 40/000/000 تومان برای *هر خانواده* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح خانواده با  پوشش 50% هزینه های دندانپزشکی: 4میلیون و 130 هزار تومان

طرح خانواده دوم: با دریافت این طرح بیمه ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 50/000/000 تومان برای *هر خانواده* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح انفرادی با  پوشش 50% هزینه های دندانپزشکی: 5میلیون و 130 هزار تومان

برخی از مزایا و امتیازات ارزشمند عضویت در بنیان کارت عبارتند از :

  1. دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی
  2. دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی می باشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می شود.
  3. دارندگان بنیان کارت انفرادی می توانند به دفعات جهت گرفتن خدمات به دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان کارت در سراسر ایران مراجعه کنند.
  4. ارایه خدمات هیچ گونه دوره انتظار جهت ارایه خدمات ندارد و از همان زمان دریافت کارت امکان ارایه خدمات را به دارنده کارت دارد.
  5. دارندگان بنیان کارت گروهی می توانند از کلیه خدمات دندانپزشکی تا سقف 50/000/000 ریال بهره مند شوند.
  6. جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

در حال حاضر بیش از 250.000 نفر از هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور عضو شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) می باشند و کارتهای عضویت تحت نام تجاری بنیان کارت در بیش از 450 مرکز پذیرنده طرف قرارداد در کلیه بخش های عمومی و تخصصی و سایر خدمات مرتبط پذیرفته می شوند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت شبکه پذیرندگان طرف قرارداد بنیان کارت :

– به وب سایت شرکت به نشانی bonyancard.com و در قسمت مراکز دندانپزشکی بنیان کارت در منوی صفحه اصلی سایت است به انتخاب مراکز دندانپزشکی که بر اساس شهر و استان به تفکیک لیست شده وجود دارند اقدام نمایند

– فایل فهرست پذیرندگان طرف قرارداد در صفحه اصلی وب سایت باشگاه به نشانیwww.bonyancard.com قابل دانلود و پرینت می باشد.

– با دانلود و نصب نرم افزار Application تعیین نوبت بر روی گوشی تلفن همراه خود اقدام و بدینوسیله فهرست پذیرندگان به همراه ده ها امکان دیگر را با آخرین تغییرات همیشه همراه خود داشته باشید و از آن طریق نسبت به تعیین نوبت از پزشکان هم اقدام نمایید.

خیر مبالغ اعتبار هر بنیان کارت از مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد قابلیت برداشت ندارد و صرفا میتوان برای استفاده از تخفیف در پرداخت هزینه های خدمات دندانپزشکی در شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد با بنیان کارت از آن استفاده کرد.

بر اساس سیاست جاری بنیان کارت موضوع انعقاد قرارداد همکاری با پذیرنده جدید واجد شرایط در شهرهای کشور در برنامه کاری مدیریت شرکت قرار دارد.

همچنین اعضای محترم می توانند برای معرفی مراکز مورد نظر خود جهت عقد قرارداد توسط بنیان سلامت نام حوزه فعالیت و شماره تماستان مرکز را به آدرس الکترونیکی boonyancard@gmail.com ارسال فرمایند.

خیر, بنیان کارت صرفا در مراکز های طرف قرارداد درج شده در وبسایت رسمی bonyancard.com قابل استفاده می باشد.

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات، شرکت بنیان سلامت پاسارگاد پس از دریافت نماد الکترونیکی دائمی 1 ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی bonyancard.com اقدام نموده است.

پس از تکمیل شدن مراحل خرید بنیان کارت فرم عضویت از طریق پیامک یه شماره همراه درج شده از طرف شما ارسال خواهد شد.

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت حق عضویت از طریق خرید آنلاین از وبسایت یا خرید تلفنی با بخش فروش (02126146365-021919691596)  فرم عضویت بنیان کارت درخواستی حداکثر تا 24 ساعته از طریق ارسال پیامک فعال سازی ارسال می شود و از طریق اپلیکیشن اختصاصی  تعیین نوبت دندونت میتوانید اقدام به دریافت خدمات کنید.

اطلاعیه

بله, مراکز طرف قرارداد بنیان کارت ارایه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی شامل ایمپلنت و لامینت کامپوزیتی و سرامیکی و ارتودنسی هم می باشد.

در صورت نیاز اعضا به این خدمات از طریق واحد تعیین نوبت بنیان کارت هماهنگی های لازم را جهت استفاده خدمات انجام می پذیرد.

تماس با بنیان کارت

در صورت داشتن سوال پس از ملاحظه بخش پاسخ پرسش های متداول لطفا با شماره های 02126146365-02126146356 در تماس باشید

[contactus_menu_item id=”7″]

[contactus_menu_item id=”2″]

[contactus_menu_item id=”20″]

پاسخ پرسش های متداول

پاسخ پرسش های متداول

پاسخ پرسش های متداول

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بنیان سلامت می باشد. 1390-1402
enemad-logo